Страшні сторінки історії України

Дата: 29.11.2021 11:03

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Цього року цей день - 27 листопада.

Довгий час  жахливі сторінки в історії України замовчувалася і тільки в кінці XX століття з'явилися перші публікації, дослідження, почався запис спогадів очевидців, видання збірок архівних документів, спогадів, увічнення пам'яті жертв Голодомору.

Низько схиляємо голови, вшановуючи мільйони жертв голодоморів та засуджуємо творців цієї чорної сторінки історії України.

Бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» організували куточки пам'яті та скорботи, тематичні книжкові виставки, поспілкувалися зі свідками тих страшних часів, щоб донести до жителів громади весь трагізм історії того часу, щоб  пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників ніколи не стерлась.