«Університет ІІІ віку» запрацював у с.Манжелії

Дата: 02.12.2021 08:57

З метою актуалізації збереження активного способу життя в літньому віці та надання соціального навчання, що дає персональний розвиток людині, допомагає зберегти активну життєву позицію, 23 листопада  у с.Манжелія відбулося відкриття «Університету ІІІ віку». Завідувач відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» Валентина БЕРЕГОВЕНКО разом із фахівцем відділення із соціальної роботи Наталією СОРОЧАК ознайомили майбутніх студентів із умовами отримання соціально-педагогічної послуги. Стати слухачами Університету виявили бажання 11 жителів села. Відтепер у с.Манжелія щотижня працюватиме факультет «Основи комп'ютерної грамотності».

24 листопада у адміністративному приміщенні Пирогівського старостату тривало планове навчання для слухачів «Університету ІІІ віку». Студенти навчалися  комп'ютерній грамотності та опановували правила користування сучасними гаджетами.