Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Турбота про людей з особливими потребами

Дата: 03.12.2021 17:33
Кількість переглядів: 420

Щорічно в усьому світі 03 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день зовсім не є святом, він покликаний привернути увагу суспільства до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності й благополуччя.

У відділенні соціальної допомоги вдома за місцем проживання отримують соціальну послугу «догляд вдома» 68 осіб з інвалідністю. З метою надання максимальної допомоги вищезазначеним особам,  центром було  направлено звернення до агрофірм, підприємств, фермерів з проханням долучитися до надання допомоги в натуральному виразі (продуктові набори, солодощі тощо).

Завдячуючи спонсорам соціальні робітники та працівники КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» вручили на дому, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів, святкові набори продуктів харчування 27 особам з інвалідністю, які отримують соціальну послугу догляду вдома за місцем проживання на суму 6 640 грн.

Щиро дякуємо за надану допомогу керівникам агропромислових та фермерських господарств: Андрію Пилипченко (АПГ «Арніка» м.Глобине); Івану Горобцю (СФГ «Астра» с.Жуки); Анатолію Вертебному (с.В.Кринки); Олегу Галюку, Віктору Різнику, Володимиру Горбенко (с.Заможне); Віктору Олефір (СФГ «Оріон» с.Зубані), Андрію Боженко (с.Зубані); Володимиру Костенко (с.Степове); Леоніду Гайдук (с.М.Кринки); Т.І. Таратуті (с.Малинівка) та фізичним особам підприємцям: Зої Шпортї (с.Романівка); Надії Мині (м.Глобине); Юлії Ганжі (с.Романівка).

Міжнародний день людей з інвалідністю є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Тож будьмо завжди уважними до людей з обмеженими фізичними можливостями, адже, перебуваючи поряд, вони першочергово потребують нашої допомоги, милосердя та доброго слова!

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень