У Кринківському старостинському окрузі відзначили День Збройних сил України

Дата: 06.12.2021 16:00

6 грудня - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

Тож з нагоди відзначення Дня збройних сил України днями на площі біля приміщення сільського будинку культури в селі Великі Кринки відбувся святковий концерт.
Зі щирими словами вітань виступила староста Алла Ніколенко. Вона бажала жителям старостинського округу мирного неба над головою, всім військовослужбовцям легкої служби, міцного здоров'я, надійного родинного тилу, миру та спокою на українській землі.

Цього дня згадали військовослужбовців, які віддали своє життя заради світлого майбутнього української держави. Працівники  Великокринківського сільського будинку культури разом з Олександром Поповичуком, директором Глобинського міського будинку культури дарували тепло своїх сердець і щирі вітання гостям свята, всім військовослужбовцям, ветеранам, воїнам запасу, матерям і батькам солдатів та всім причетним.