Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулися засідання постійних комісій міської ради

Дата: 14.12.2021 15:52
Кількість переглядів: 354

13 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У ході засідання депутати обговорили та рекомендували до розгляду на черговій сесії міської ради проєкти рішень “Про хід виконання Програми розвитку архівної справи на території Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки”, “Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Глобинської міської територіальної громади на 2020-2024 роки”, “Про хід виконання Програми залучення та підтримки спеціалістів у закладах охорони здоровя, освіти, культури Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, «Про призначення на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради Балаховського І.М.».

Фото без опису

 

14 грудня працювала постійна комісія з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та регуляторної політики. Комісія погодила план діяльності із підготовки проєктів регуляторних актів Глобинської міської ради на 2022 рік та Порядок проведення громадського обговорення щодо кандидатури старости Глобинської міської ради. Розглянула питання, що стосувались упорядкування структури апарату міської ради та її виконавчого комітету. А також рекомендувала до розгляду на пленарному засіданні ради проєкти рішень «Про звернення до Президента України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України №1147 від 03.11.2021 року», «Про уповноваження начальника юридичного відділу виконавчого комітету Глобинської міської ради Голушка Віталія Миколайовича представляти інтереси Глобинської міської ради у суді» та інші.

Три питання порядку денного комісія рекомендувала зняти із розгляду: «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Глобинської міської територіальної громади», «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Глобинської міської територіальної громади», «Про затвердження Порядку приватизації комунального майна Глобинської міської територіальної громади».

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень