Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

124 протоколи про адміністративне правопорушення та 22 приписи щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства – результати рейдів у Кременчуці

Дата: 14.12.2021 19:46
Кількість переглядів: 410

Спеціалісти Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують позапланові та комісійні перевірки, пов’язані з попередженням поширення коронавірусної хвороби.

За листопад 2021р. – були здійснені перевірки та роз?яснювальна робота з питань дотримання вимог постанов №8,10,22,20,48,17,13,34 Головного державного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 223 об`єктах, а саме:

Планових перевірок – 2

Позапланових перевірок – 68 (Заклади громадського харчування, заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, готель).

Під час позапланових перевірок фахівці Управління виявили порушення:

– відсутні записи термометрії  працівників, адміністрацією закладу з персоналом не проведена роз’яснювальна робота та інструктажі щодо запобігання поширенню COVID-19, відсутня ємність для збору використаних ЗІЗ, відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість ЗІЗ(маски), відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам, недостатня кількість антисептиків та дезінфікуючих засобів, не проводиться вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, порушення режиму провітрювання.

Комісійних обстежень – 153

Спільно з представниками органів місцевого самоврядування та спеціалістів департаменту освіти проведені  перевірки закладів громадського харчування, магазинів продуктових та непродуктових товарів, перукарні.

Під час перевірок були виявлені порушення: відсутнє маркування для дотримання соціальної дистанції між відвідувачами, відсутнє інформування клієнтів щодо встановлених обмежень та умов обслуговування в закладі, відсутні ЗІЗ (маски), відсутні антисептики, дезінфікуючі засоби, не проводиться вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам.

Фахівцями Кременчуцького районного  управління за виявлені порушення складено та вручено керівникам закладів 124 протоколи про адміністративне правопорушення та 22 приписи щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.

З працівниками 223 закладів проведена роз’яснювальна робота по дотриманню протиепідемічних заходів, запроваджених на час карантину.

 

 За матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень