Прикрасимо місто та села до новорічних свят!

Дата: 15.12.2021 09:19

Фото без описуНовий рік одне із найрадісніших та найочікуваніших свят. І кожного разу, зустрічаючи його, хочеться вірити, що у прийдешньому році у всіх буде все добре, що прийдешній рік буде кращим за попередній.

Як добрий господар готується до свята у власному будинку, давайте і ми всі разом створимо у нашій громаді новорічний святковий настрій та прикрасимо свої будинки, офіси, фасади будівель, магазини, кафе та інші заклади новорічними яскравими гірляндами, кульками, сніжинками, вберемо новорічні ялинки, які ростуть поряд з будівлями. Адже тільки завдяки спільним старанням прийде справжня радість.

Дякуємо тим жителям громади, приватним підприємцям та керівникам комунальних і державних установ, які вже розпочали прикрашати до свят фасади будівель та прилеглі території.

Від щирого серця вітаємо всіх з прийдешніми святами! Бажаємо кожній родині миру, добра та злагоди!