Працювала робоча група над покращенням якості надання комунальних послуг на територї Глобинської громади

Дата: 16.12.2021 13:49

15 грудня у залі засідань Глобинської міської ради під керівництвом заступника міського голови Олександра Кочерги відбулося засідання робочої групи, основною метою якої було підготувати пропозиції щодо покращення якості надання послуг жителям Глобинської громади комунальними підприємствами «Заможненське», «Промінь», «Троїцьке», «Обознівське», «Глобинське» та Великокринківським ККП. До участі у засіданні робочої групи були запрошені керівники і працівники зазначених підприємств.

У ході роботи учасники обговорили шляхи забезпечення надання послуг із водопостачання комунальними підприємствами громади і можливі вектори розвитку комунального господарства, аби робота комунальних підприємств стала ефективною, а якість послуг, які вони надають жителям громади, були якісними.

Наразі учасники засідання  обговорили найбільш ключові аспекти із даної проблематики. Вирішили на наступне засідання робочої групи кожному підготувати пропозиції щодо власного бачення роботи комунальних підприємств громади.