Глобинці здобули чотири медалі

Дата: 21.12.2021 11:30

18 грудня у місті Полтава на честь заслуженого тренера України Табакіна Анатолія Івановича проходив відкритий Всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед юнаків 2008 року народження та молодших.

Команду Глобинської громади представляли вихованці заслуженого тренера України Геннадія Тарасенка.

У напруженій боротьбі глобинські спортсмени здобули 4 медалі. Золото вибороли у своїх вікових категоріях Хаджив Назар та Власюга Ілля. Другим став Гора Назар. Олександр Пільтяй здобув третє місце.

21-25 грудня 2021 року відбудуться змагання чемпіонату України із вільної боротьби серед дітей 2008-2009 р. народження. До складу команди Полтавської області включено Хаджива Назара, вихованця Геннадія Тарасенка.

Тож, щиро вітаємо наших юних спортсменів з черговими здобутками та бажаємо їм удачі у подальших виступах!