Позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 22.12.2021 09:22

20 грудня відбулося  позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

У ході роботи члени виконкому схвалили проект бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік, погодили проєкт Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік. Міський голова Станіслав Джусь запропонував з метою ефективного використання коштів на оплату енергоносіїв доповнити План заходами щодо впровадження та широкого використання на території Глобинської територіальної громади джерел альтернативної енергії.

Члени виконкому прийняли рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги жителям громади.

Питання про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії для продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Глобинської міської територіальної громади, з якого доповідав начальник відділу комунального майна та закупівель Роман Цілінченко, члени виконкому не підтримали, рекомендувавши комісії внести зміни до протоколу щодо кількості кроків зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій.