Оголошення!

Дата: 24.12.2021 13:20

Фото без опису28  грудня 2021  року о 09.00 год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради в залі засідань Глобинської міської ради, за адресою м. Глобине вул. Центральна 285.

На розгляд засідання винесено такі  питання:

1. Про виконання  плану роботи виконавчого комітету Глобинської міської ради за звітний період 2021 року.
  2. Про   затвердження  плану роботи виконавчого комітету Глобинської міської ради на І півріччя 2022 року.
  3. Про затвердження Інструкції з діловодства  у Глобинській міській раді та її виконавчому комітеті.
  4. Про виконання робіт з ремонту місцевих доріг загального користування та поточного ремонту вулиць і доріг населених пунктів громади у 2021 році.
  5. Про затвердження Порядку використання резервного фонду бюджету Глобинської міської територіальної громади
  6. Про зміну складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Глобинської міської ради
  7. Про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету  Глобинської міської ради за звітний період   2021 року
  8. Про надання службового житла, розташованого за адресою: вул. Полтавський шлях, 15-А, кв.13, м.Глобине, лікарю-педіатру АЗПСМ м. Глобине Мінько Ліні Олександрівні.
  9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №300 від 24.11.2021р. «Про зміни в квартирному обліку громадян Глобинської міської ради»
  10. Про зміни в соціальному квартирному обліку громадян міської ради
  11. Про зміни в квартирному обліку  громадян Глобинської міської ради.
  12. Про оформлення дублікату свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна за адресою: м. Глобине, вул. Шкільний бульвар, буд. 1, кв. 12
  13. Про оформлення дублікату свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна за адресою: м. Глобине, вул. Бубнарівська, 15
  14. Про благоустрій прилеглої території до земельних ділянок по вул. Центральній, №218 та №220 в м. Глобине.
  15. Про вжиття заходів щодо соціального захисту повнолітньої недієздатної особи Білик К.І., с.Пустовійтове.
  16. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
  17. Про розгляд заяви гр. Прусової Л.А. та Винника П.В. ( с.Новоселівка) щодо повернення дитини Винник А.П.
  18. Про розгляд заяви гр. Губаря В.В., щодо надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку з господарськими будівлями неповнолітній Заврадашвілі О.Л.
  19. Про розгляд заяви гр. Костиренка І.Ю., щодо надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку з господарськими будівлями сину Костиренку С.І.
  20. Про розгляд заяви гр. Новікова М.В. ( м.Кременчук) щодо  повернення дитини Новікової В.М.
  21. Про ліквідацію тендерного комітету.
  22. Про затвердження Положення про уповноважених осіб виконавчого комітету Глобинської міської ради.