Дата: 28.12.2021 11:58

Фото без описуГлобинська міська рада повідомляє, що з настанням осінньо-зимового періоду 2021-2022 року та з метою попередження випадків переохолодження людей у період низьких температур у приміщенні Глобинської місцевої пожежної охорони (м. Глобине, вулиця Виноградна, 43а) та в адмінприміщеннях старостатів Глобинської територіальної громади функціонують стаціонарні пункти обігріву для бездомних осіб та громадян, які опинилися в несприятливих погодних умовах. Всі бажаючі можуть зігрітися, випити гарячого чаю, підзарядити мобільний телефон.

Одночасно повідомляємо, що при загальному відділі виконавчого комітету міської ради забезпечено функціонування «гарячої лінії» з питань соціального захисту бездомних осіб за телефоном: 25-5-40 та 24-2-78.