Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

Дата: 30.12.2021 10:49
Кількість переглядів: 327

Фото без описуЗ метою забезпечення освітянської спільноти якісними навчальними матеріалами для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, реалізації змішаного навчання, поширення інноваційних освітніх технологій протягом листопада і грудня 2021 року, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 08.11. 2021 № 387 «Про проведення Обласного ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти» був проведений Обласний ярмарок кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.
 

Для участі у Ярмарку з Глобинської громади зареєструвався 1 педагог, який Наказом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації № 440 від 17 грудня 2021 року визначений у списку переможців Ярмарку, а саме в номінації «Українська мова». Тож вітаємо вчителя та директора Пирогівського ліцею Любов ГУБЕНКО з перемогою у Обласному ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Щиро вдячні пані Любові за її активність, прагнення до педагогічного зростання і удосконалення. Бажаємо Вам нових надбань, досягнень, успіхів на професійній ниві та матеріального достатку.

Список переможців оприлюднено на сайті Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського за адресою: http://poippo.pl.ua/pidrozdily/dlc/fair2021
 

У 2022 році буде проведено черговий Обласний ярмарок кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти тож сподіваємося, що бажаючих педагогів з нашої громади, готових поділитися своїми доробками, буде більше.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень