A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Комплексна реабілітація для осіб з інвалідністю

Дата: 12.01.2022 11:59
Кількість переглядів: 930

Фото без описуДержавна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» здійснює комплексну реабілітацію, яка включає заходи з медичної, фізичної, соціальної, психологічної, професійної реабілітації, строк реабілітаційного процесу яких визначається Реабілітаційною комісією Центру після проведення відповідного обстеження особи з інвалідністю і не може перевищувати 60 календарних днів на рік.

У разі потреби в наданні особі з інвалідністю послуг з професійної реабілітації строк реабілітаційного процесу визначається відповідно до затверджених в установленому порядку навчальних планів, а саме:

  1. Бджоляр - термін навчання 6 місяців.
  2. Взуттьовик з ремонту взуття - термін навчання 10 місяців.
  3. Вишивальник - термін навчання 11 місяців.
  4. Манікюрник - термін навчання 3,8 місяців.
  5. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних - термін навчання 10 місяців.
  6. Оператор комп’ютерного набору - термін навчання 10 місяців.
  7. Перукар - термін навчання 6 місяців.
  8. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів - термін навчання 10 місяців.
  9. Швачка - термін навчання 10 місяців.

Під час комплексної реабілітації слухачі отримують послуги з медичного спостереження, профілактичних медичних заходів, психологічного та педагогічного консультування, діагностики, корекції, психологічних тренінгів, психологічної релаксації, фізіотерапії, масажу, водолікування, гідрокінезотерапії, лікувальної фізкультури, навчання основним соціальним навичкам, культурно-масових заходів, професійної підготовки тощо.

Направлення до Центру на реабілітацію здійснюється відповідно до Порядку надання окремим категорія осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80 та наказу Міністерства соціальної політики України від 27.09.2018 № 1423 «Про затвердження форм документів щодо направлення окремих категорій осіб на комплексну реабілітацію (абілітацію)».

Індивідуальна програма особи з інвалідністю має бути заповнена згідно вимог наказу Міністерства охорони здоров’я від 08.10.2007 №623 «Про затвердження форм індивідуальної реабілітації інваліда, дитини-інваліда та Порядку їх складання» із зазначенням обсягу, терміну та місця проведення реабілітаційних заходів, що дасть можливість фахівцям Центру своєчасно, якісно та в повному обсязі надати послуги особам з комплексної реабілітації за видами та формами реабілітаційних заходів.

Також зазначаємо, що до завдань та основних напрямків діяльності Центру, визначених Положенням, не належить надання послуги постійного стороннього догляду та допомоги.

Дана установа знаходиться за адресою: 07352, Київська обл., Вишгородський район, с. Лютіж, урочище "Туровча лісова-2", телефон: (04596) 40-011, (04596) 40-010, приймальна комісія: (068) 354-01-35, (095) 915-10-61

Одночасно інформуємо, що послуги з професійної реабілітації надаються у Державних реабілітаційних установах: «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» (м. Вінниця), «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» (м. Львів), «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» (м. Краматорськ). З більш детальною інформацією щодо діяльності центрів можна ознайомитися на сайті Міністерства соціальної політики України у розділі «Особам з інвалідністю» - Державні центри комплексної реабілітації. Реабілітаційні послуги надаються установами безоплатно.

Заяву та необхідні документи бажаючі можуть подати до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Глобинської міської ради (м. Глобине, вул. Травнева, 4 або с. Великі Кринки, вул. Полтавська, 19) або до старост відповідних населених пунктів. Управління соціального захисту населення районних державних адміністрацій заяви з необхідними документами приймають лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг “Портал Дія” - за наявності технічної можливості).

За консультаціями громадяни можуть звертатися до відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради (м.Глобине, вул. Центральна, 230/2, кабінет №4), а також за телефонами 24-1-69, (099) 660-72-18 (відділ з питань призначення та виплат соціальних допомог та інших видів соціальної підтримки населенню №2 управління соціального захисту населення Кременчуцької райдержадміністрації).

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень