Триває робота 23 сесії міської ради

Дата: 25.01.2022 08:25

У ході підготовки до пленарного засідання двадцять третьої сесії Глобинської міської ради VІII скликання відбулися засідання постійних комісій, де депутати міської ради опрацьовували питання, внесені до розгляду на пленарне засідання ради, що стосуються сфери житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

Зокрема, секретар міської ради Олександр Феденко проінформував депутатів про виконання плану роботи Глобинської міської ради за 2021 рік і ознайомив із планом роботи ради на 2022 рік. Депутати обговорили строки проведення звітів депутатів Глобинської міської ради перед виборцями та розглянули запропоновані зміни до Регламенту Глобинської міської ради, які здебільшого стосувались технічних уточнень.  Досить детально у ході роботи комісій депутати обговорили заходи Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування та забезпечення депутатської діяльності на 2022 рік, внесли відповідні пропозиції, зауваження і доповнення та вирішили відправити  її  на доопрацювання.

Серед розглянутих у ході роботи постійних комісій - питання внесення змін і доповнень до бюджету громади на 2022 рік, внесення змін до Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025, до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки, внесення доповнень до Плану соціально-економічного розвитку громади на 2022 рік, затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів та Положення про порядок використання спортивних залів, споруд та інвентаря закладів середньої освіти міської ради, а також питання затвердження звітів про оцінку майна, затвердження переліку обєктів, які належать до комунальної власності громади та підлягають приватизації у 2022 році, передачі майна в оренду, оперативне управління та інші.

Постійна комісія з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, яка відбулась 20 січня, опрацювала понад 400 питань та надала відповідні висновки і рекомендації.

Загалом засідання всіх комісій були конструктивними і продуктивними.