Дата: 25.01.2022 14:40

Фото без опису27  січня 2022 року о 10.00  год. відбудеться засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради в залі засідань Глобинської міської ради, за адресою м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд засідання винести  питання:

1. Про підсумки роботи з кадрами у виконавчому комітеті Глобинської міської ради у 2021 році
  2. Про підсумки роботи з надання адміністративних послуг громадянам Глобинської міської територіальної громади за 2021 рік відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету  міської ради.
  3. Про роботу громадської комісії з житлових питань  при виконавчому комітеті Глобинської міської ради  за 2021 рік
  4. Про роботу адміністративної комісії   при   виконавчому   комітеті Глобинської міської ради за 2021 рік
  5. Про внесення змін до рішення виконкому Глобинської  міської  ради  від 10.12.2015 №215 «Про затвердження складу комісій при виконкомі  Глобинської міської ради»
  6. Про погодження проєкту Програми сприяння діяльності депутатів міської ради та розвитку місцевого самоврядування Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік.
  7. Про затвердження Переліку безпечних районів (пунктів, місць) Глобинської міської територіальної громади, придатних для розміщення евакуйованого населення в мирний час та особливий період
  8. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2021 рік
  9. Про визначення у 2022 році  об’єктів та видів робіт, на яких засуджені  відбуватимуть покарання у виді громадських робіт, а порушники  відбуватимуть адміністративні стягнення у виді громадських  (суспільно корисних) робіт.
  10. Про стан квартирного обліку громадян при виконавчому комітеті Глобинської міської ради
  11. Про перезатвердження списків громадян по квартирному обліку при виконкомі Глобинської міської ради
  12. Про виконання рішень виконавчого комітету  Глобинської міської ради
  13. Про затвердження розпоряджень міського голови.
  14. Про благоустрій прилеглої території до земельної ділянки по вул. Центральна, 218 та 220 в м. Глобине
  15. Про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади
  16. Про розгляд заяви гр. Возіян Ю.І. (с. Весела Долина, вул. Шевченка, 14), щодо повернення дитини Возіяна А.Д.
  17. Про розгляд заяви гр. Скриннікова К.О. щодо  надання дозволу на вчинення правочинів
  18. Про розгляд заяви гр. Борини Ю.А.,  щодо надання дозволу на реєстрацію  місця проживання дитини без згоди   батька дитини
  19. Про затвердження висновку Комісії       з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Решетняка В.В.
  20. Про розгляд заяви Корохового Е.А. (м.Полтава, вул.Курчатова, 12, кв.23) щодо встановлення днів побачень з малолітньою дочкою Короховою В.Е.
  21. Про розгляд заяви гр.  Бугая В.В. про надання права підпису заяви від  імені малолітнього сина Бугая М.В. на розробку та затвердження проекту землеустрою
  22. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають   видаленню.