Слухачі "Університету третього віку" продовжують оволодівати новими знаннями

Дата: 25.01.2022 17:17

25 січня 2022 року  працював факультет «Охорона здоров'я літньої людини» «Університету ІІІ віку». Завідувач підстанцією екстреної медичної допомоги м.Глобине в складі станції екстреної медичної допомоги №2 м.Кременчук комунального підприємства «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради»  Владислав ТЮТЮННИК   ознайомив слухачів факультету із структурою екстреної медичної допомоги, номером виклику вище зазначеної допомоги, категорією викликів, порядком госпіталізації.

Також Владислав Григорович  акцентував увагу присутніх на тому, що суть екстреної медичної допомоги полягає у здійсненні працівниками системи екстреної медичної допомоги, відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу",  невідкладних організаційних, діагностичних та лікувальних заходів, спрямованих на врятування і збереження життя людини у невідкладному стані та мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров’я.

По закінченню лекції слухачі факультету  отримали детальні роз'яснення від лектора на задані питання.