Тривають перевірки дотримання карантинних обмежень у соціально важливих закладах Полтави

Дата: 27.01.2022 08:20

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  у складі мобільних груп спільно з представниками Національної поліції  продовжують обстежувати  суб’єкти  господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень.

Зокрема, фахівці Держпродспоживслужби побували у магазині продуктів харчування «Салтівський», перукарні «Маестро», продуктовому  магазині «Вдалий», «Меридіан», «Взуття», «Тіфані», кафе «Монтана».

У магазині продуктів харчування “Вдалий” були зафіксовані такі порушення. Зокрема:

Не дотримано вимоги щодо обмеження контакту між працівниками і відвідувачами шляхом організації обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (Вимога Постанови Головного державного санітарного лікаря України  №17 від 09.05.2020 р. ,п. 4),

Не дотримано вимоги щодо допуску відвідувачів та перебування у закладі лише у респіраторі чи захисній масці, які закривають рот і ніс. (Вимога Постанови  Головного державного санітарного лікаря України  №17 від 09.05.2020 р. ,п. 4 ),

Не проводилося навчання адміністрацією закладу працівників щодо правил використання ЗІЗ їх утилізації і забезпечення контролю з використанням ЗІЗ (Вимога Постанови Головного державного санітарного лікаря України  №17 від 09.05.2020 р, п.7),

Не дотримано централізованого збору ЗІЗ в окремі контейнери з подальшою утилізацією. (Вимога Постанови Головного державного санітарного лікаря України  №17 від 09.05.2020 р, п.8).

У результаті – був складений протокол  про адміністративне правопорушення.

У закладах, де проводилася перевірка, працівники Служби роз’яснювали працівникам пункти Постанов Головного державного санітарного лікаря України.  Рейди тривають.  Будьте  свідомими!  Не хворійте!

За матеріалами

Головного управління