Захистіть себе – вакцинуйтеся!

Дата: 28.01.2022 15:05

У країні розпочався черговий спалах коронавірусу з епіцентром в західному регіоні. Захворюваність росте шаленими темпами.

Нагадуємо, що вакцинація базовим курсом щеплень та бустерною дозою – найкращий захист, який може врятувати життя вам та вашим близьким.

Якщо ви вакцинувалися більш ніж пів року тому, зробіть бустерне щеплення. За відсутності будь-якого щеплення від COVID-19, запишіться на вакцинацію вже сьогодні та захистіть своє життя!

На даний час для щеплень доступні вакцини: AstraZeneca, CoronaVac, Moderna, Pfizer.

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ПРАВИЛ:

• Надягайте захисні маски та дотримуйтеся фізичної дистанції у місцях скупчення людей
  • Мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики для дезінфекції рук
  • Вакцинуйтеся від COVID-19 в пунктах щеплень сімейних амбулаторій

За консультацією по питанню щеплення можна звернутися до свого сімейного лікаря, а також до відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради (м. Глобине, вул. Центральна, 230/2, кабінет №4).