З 31 січня заклади освіти громади перейдуть на дистанційну форму навчання

Дата: 28.01.2022 16:07

28 січня під головуванням заступника міського голови Олександра Кочерги відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Начальник відділу освіти Світлана Надтока повідомила про погіршення у закладах освіти громади епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. За результатами обговорення місцева комісія вирішила рекомендувати відділу освіти та керівникам закладів освіти громади, відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради та керівникам закладів Глобинської школи мистецтв, Великокринківської музичної школи та КЗ «Спорт Глобинської громади» організувати освітній процес для всіх учнів і вихованців із використанням технологій дистанційного навчання, щонайменше протягом двох тижнів.

Відвідування закладів дошкільної освіти здобувачами освіти дозволено з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

У разі покращення епідеміологічної ситуації, комісія зможе переглянути своє рішення.