Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

16 протоколів про адміністративне правопорушення та 5 приписів щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства – результати рейдів у Кременчуці за тиждень

Дата: 28.01.2022 21:28
Кількість переглядів: 223

Фото без описуСпеціалісти Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують позапланові та комісійні перевірки пов’язані з попередженням поширення коронавірусної хвороби.

З 21.01.2022р. по 27.01. 2022р. – були здійснені перевірки та роз?яснювальна робота з питань дотримання вимог постанов №17,13,20,34,8,10 Головного державного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 46 об`єктах, а саме:

  • Планових перевірок – 1 (Кременчуцький ліцей №21 «Старт»)

  • Позапланових перевірок – 10 (заклади громадського харчування, навчальні заклади, заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами).

Під час позапланових перевірок були виявлені порушення: відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість дезінфекційних засобів, відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам, недостатня кількість ЗІЗ, не проводиться температурний скринінг.

  • Комісійних обстежень –35

Спільно з представниками органів місцевого самоврядування, поліції  проведені  перевірки закладів громадського харчування, торгівлі, перукарні, агропродовольчий ринок «Центральний»

Під час перевірок були виявлені порушення: відсутній термометр, відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість ЗІЗ (маски), відсутні дезінфікуючі засоби, відвідувачі обслуговувались без наявного ковід-сертифікату, в санвузлі відсутні рідке мило, паперовий рушник та антисептик, відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам, використовується багаторазовий посуд при відсутності посудомийної машини.

Фахівцями Кременчуцького районного  управління за виявлені порушення складено та вручено керівникам закладів 16 протоколів про адміністративне правопорушення та 5 приписів щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.

З працівниками 46 закладів проведена роз’яснювальна робота по дотриманню протиепідемічних заходів, запроваджених на час карантину.

Головне управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень