Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Графік виїзду мобільних бригад для вакцинації вразливих груп населення від COVID-19

Дата: 28.01.2022 21:31
Кількість переглядів: 404

Фото без описуУ січні та лютому 2022 року на території Полтавської області працюватимуть виїзні мобільні бригади для вакцинації вразливих груп населення від COVID-19.

Про місце та час проведення щеплень жителів населених пунктів буде повідомлено додатково уповноваженими на це особами.

Полтавський район

Білицька селищна територіальна громада: 29.01.2022 – с. Жуки; 30.01.2022 – с. Кустолові Кущі; 31.01.2022 – с. Дрижина Гребля; 01.02.2022 – с. Вітрова Балка; 02.02.2022 – с. Чорбівка; 03.02.2022 – с. Свічкареве; 04.02.2022 – с. Марківка; 05.02.2022 – с. Трояни; 06.02.2022 – с. Прогрес; 07.02.2022 – с. Вишневе.

Великорублівська сільська територіальна громада: 31.01.2022 – с. Милорадове; 01.02.2022 – с. Мала Рублівка; 02.02.2022 – с. Лихачівка; 03.02.2022 – с. Мар'їно; 04.02.2022 – с. Маловидне; 07.02.2022 – с. Козлівщина.

Диканська селищна територіальна громада: 29.01.2022, 02.02.2022 – с. Нелюбівка; 30.01.2022 – с. Ландарі, с. Андріївка; 31.01.2022 – с. Писаревщина; 01.02.2022 с. – Чернечий Яр; 03.02.2022 – с. Надежда; 04.02.2022 с. – Діброва; 05.02.2022 с. – Чернещина; 06.02.2022 с. – Петро-Давидівка; 07.02.2022 с. – Ландарі.       

Зіньківська міська територіальна громад: 29.01.2022 – с. Хмарівка; 31.01.2022 – с. Дадакалівка; 01.02.2022 – с. Петрівка; 02.02.2022 – с. Соколовщина; 03.02.2022 – с. Княжева Слобода; 04.01.2022 – с. Матяші; 05.01.2022 – с. Дамаска.

Карлівська міська територіальна громада: 02.02.2022 – с. Тагамлицьке, с. Голобородьківське;

Кобеляцька міська територіальна громада: 29.01.2022, 05.02.2022, 07.02.2022 – с. Дашківка; 31.01.2022 – с. Лісне; 01.02.2022 – с. Шенгури, с. Іванівка; 02.02.2022 – с. Придніпрянське; 03.02.2022 – с. Озера; 04.02.2022 – с. Придніпрянське;

Коломацька сільська територіальна громада: 29.01.2022, 31.01.2022 – с. Василівка; 30.01.2022 – с. Олексіївка; 01.02.2022 – с. Дудникове; 02.02.2022 – с. Зоря; 03.02.2022 – с. Коломацьке; 04.02.2022 – с. Мале Ладижине; 05.02.2022 – с. Олексіївка; 06.02.2022 – с. Рубанівка; 07.02.2022 – с. Сонячне.

Котелевська селищна територіальна громада: 29.01.2022 – с. Деревки; 31.01.2022 – с. Більськ; 01.02.2022 – с. Деревки, – с. Любка; 02.02.2022 – с. Сидоряче; 03.02.2022 – с. Михайлове; 04.02.2022 – с. Михайлівка Перша;      05.02.2022 – с. Чернещина; 07.02.2022 – с. Млинки.

Ланнівська сільська територіальна громада: 31.01.2022 ­ с. Федорівка; 01.02.2022 ­ с. Куми, с. Чалівка; 07.02.2022 ­ с. Нижня Ланна.

Мартинівська сільська територіальна громада: 03.02.2022 –­ с. Тишенкове, с. Красне; 04.02.22 –­ с. Білухівка.

Мачухівська сільська територіальна громада: 29.01.2022, 06.02.2022 – с. Куклинці; 30.01.2022 – с. Сердюки; 31.01.2022 – с. Мачухи; 01.02.2022 – с. Підлепичі; 02.02.2022 – с. Кованчик; 03.02.2022 – с. Сердюки; 04.02.2022 – с. Миколаївка; 05.02.2022 – с. Судіївка; 07.02.2022 – с. Снопове.

Машівська селищна територіальна громада: 01.02.22 – с. Новий Тагамлик.

Михайлівська сільська територіальна громада: 01.02.2022 – с. Кустолово-Суходілка;         02.02.2022 – с. Ряске.

Новоселівська сільська територіальна громада: 29.01.2022 –­ с. Новоселівка; 30.01.2022 ­– с. Кованьківка; 31.01.2022 –­ с-ще Божківське КВК 16; 01.02.2022, 07.02.2022 ­– с. Новоселівка; 02.02.2022 –­ с. Рунівщина; 03.02.2022 –­ с-ще. Божківське; 04.02.2022 –­ с. Кованьківка; 05.02.2022 ­ – с. Рунівщина; 06.02.2022 – с. Мар'ївка.

Опішнянська селищна територіальна громада: 29.01.2022 –­ с. Карабазівка; 30.01.2022, 05.02.2022 – с. Мвлі Млини; 31.01.2022 ­–с. Батьки; 01.02.2022 – с. Волошкове; 02.02.2022 –­ с. Глинськ; 03.02.2022 –­ с. Заїченці; 04.02.2022 ­– с. Карабазівка; 06.02.2022 – с. Мисики; 07.02.2022 – с. Міські Млини.

Полтавська міська територіальна громада: 29.01.2022 – Рибці; 30.01.2022 – АЗПСМ №1, вул. Європейська, 101 К.Берег; 02.02.2022­ –  АЗПСМ №1, вул. Європейська, 101 Лісок; 05.02.2022 – ­ АЗПСМ №1,вул. Європейська,101 Вороніна.

Решетилівська міська територіальна громада: 29.01.0202, 31.01.2022 – с. Шевченкове; 30.01.2022 ­– с. Бакай; 01.02.2022, 06.02.2022 –­ с. Піщане; 02.02.2022 ­– с. Шилівка; 03.02.2022 ­– с. Сухорабівка; 04.02.2022 – с. Лиман Другий; 05.02.2022 ­– с. Потічок; 07.02.2022 ­– с. Нова Михайлівка.

Скороходівська селищна територіальна громада: 31.01.2022 – с. Фльорівка; 01.02.2022 ­– с. Іскрівка; 02.02.2022 –­ с. Вільниця; 03.02.2022 – ­ с. Скибівка; – 04.02.2022 –  с. Первозванівка; 07.02.2022 ­ – с. Петрівка.

Терешківська сільська територіальна громада: 29.01.2021 ­– с. Микільське; 30.01.2021, 03.02.2022 –­ с. Терешки; 31.01.2022 ­– с. Писарівка; 01.02.2022, 04.02.2022 – с. Заворскло; 02.02.2022, 05.02.2022 ­– с. Микільське; 06.02.2022 ­– с. Головач; 07.02.2022 ­– с. Лукищено.

Чутівська селищна територіальна громада: 31.01.2022 –­ с. Щасливе; 01.02.2022 –­ с. Вільхуватка; 02.02.2022 –­ с. Кочубеївка; 03.02.2022 ­– с. Василівка; 04.02.2022 ­– с. Лозуватка; 07.02.2022 –­ с. Новофедорівка.

Щербанівська сільська територіальна громада: 29.01.2022, 01.02.2022 –­ с. Шмиглі; 30.01.2022 –­ с. Пожарна Балка; 31.01.2022 –­ с. Розсошенці; 02.02.2022 – с. Горбанівка; 03.02.2022 ­ – с. Буланове; 04.02.2022  – ­ с. Гора; 05.02.2022 ­ с. Тютюнники; 06.02.2022 –­ с. Великий Тростянець; 07.02.2022 –­ с. Щербані.

Кременчуцькитй район

Горішньоплавнівська міська територіальна громада: 03.02.2022 – Солошино, Григоро-Бригадирівка, Келеберда.        

Глобинська міська територіальна громада: 29.01.2022, 02.02.2022 – с. Заможне; 31.01.2022 – с. Жуки; 01.02.2022 – с. Бориси; 03.02.2022 – с. Ламане, с. Троїцьке; 04.02.2022 – с. Сіренки; 05.02.2022 – с. Романівка; 07.02.2022 – с. Лукашівка.

Градизька селищна територіальна громада: 29.01.2022, 02.02.2022 – с. Кирияківка; 31.01.2022  – с. Мозоліївка; 01.02.2022 – с. Ганнівка; 03.02.2022 – с. Шушвалівка; 04.02.2022 – с. Набережне; 07.02.2022 – с. Гриньки.

Кам'янопотоківська сільська територіальна громада: 29.01.2022, 07.02.2022       – с. Ройово; 31.01.2022 – с. Маламівка;        01.02.2022 – с. Підгірне; 2.02.2022 – с. Бурти; 03.02.2022, 06.02.2022 – с. Чечелеве; 04.02.2022 – с. Новоселівка; 05.02.2022 – с. Чикалівка.

Козельщинська селищна територіальна громада: 31.01.2022 – с. Приліпка; 01.02.2022 – с. Мануйлівка; 02.02.2022 – с. Бреусівка; 03.02.2022 – с. Мальці; 04.02.2022 – с. Улинівка; 05.06.2022 – с. Сушки; 07.02.2022    – с. Пригарівка.

Кременчуцька міська територіальна громада: 03.02.2022 –  с. Потоки; 04.02.2022 – м. Кременчук.

Новогалещинська селищна територіальна громада: 31.01.2022 –с. В.Безуглівка; 02.02.2022 – с. Горбані; 04.02.2022 – с. Піски; 07.02.2022 – с. Бутенки.

Оболонська сільська територіальна громада: 02.02.2022 – с. Пузирі; 04.02.2022 – с. Іванівка.                                                   

Омельницька сільська територіальна громада: 01.02.2022 – с. П’ятихатки; 04.02.2022 ­ с. Щербаки; 07.02.2022 – ­ с. Радочини.

Піщанська сільська територіальна громада: 29.01.2022 – с. Донівка; 01.02.2022 –­ с. Майбородівка; 03.02.2022  – ­ с. Олефірівка; 04.02.2022 – ­ с. Донівка; 05.02.2022 ­– с. Мирне; 07.02 2022 ­– с. Майбородівка.

Пришибська сільська територіальна громада: 02.02.2022 ­ с. Кобелячок; 03.02.2022 ­ с. Драбинівка; 04.02.2022 ­ с. Роботівка; 07.02.2022 ­ с. Криничне.

Семенівська селищна територіальна громада: 29.01.2022 – с.Устимівка; 01.02.2022 –­ с. Крива Руда; 03.02.2022 – с. Заїчинці; 05.02.2022 –­ с. Новоселиця; 07.02.2022 ­ – с. Очеретувате.

Миргородський район

Білоцерківська сільська територіальна громада: 29.01.2022 ­– с. Красногорівка; 31.01.2022 –­ с. Кравченки; 01.02.2022 –­ с. Попове; 02.02.2022 ­– с. Мостовівщина; 03.02.2022 ­– с. Крапсногорівка; 04.02.2022 ­– с. Поділ; 07.02.2022 ­– с. Бірки.

Великобагачанська селищна територіальна громада: 31.01.2022­ – с. Кротівщина; 01.02.2022 ­ – с. Мала Решетилівка; 02.02.2022 ­ с. Пушкареве; 03.02.2022 ­– с. Шепелі, с. Довгалівка; 04.02.2022 –­ с. Широке; 07.02.2022 –­ с. Якимове.

Великобудищанська сільська територіальна громада: 01.02.2022 –­ с. Великі Будища; 02.02.2022 –  с. Бобрик; 03.02.2022 –­ с. Дученці; 04.02.22  –­ с. Тепле.

Гадяцька міська територіальна громада: 01.02.2022 –­ с. Біленченківка; 02.02.2022 –­ с. Малі Будища; 04.02.2022 –  с. Харківці.

Гоголівська селищна територіальна громада: 31.01.2022, 04.02.2022 ­– с. Матяшівка; 01.02.2022 –  с. Мар'янське; 02.02.2022 ­– с. Устивиця; 03.02.2022, 07.02.2022 –­ с. Михайлівка.

Краснолуцька сільська територіальна громада: 01.02.2022 – с. Максимівка; 02.02.2022 – с. Пирятинщина; 03.02.2022 – с. Хитці; 07.02.2022 – с. Ціпки.

Лютенська сільська територіальна громада: 02.02.22 – с. Лисівка; 03.02.22 – с. М.Обухівка; 04.02.22 – с. Соснівка.

Петрівсько-Роменська сільська територіальна громада: 01.02.22 – с. Середняки; 02.02.22 – с. Ветхалівка; 04.02.22 – с. Ручки.

Сергіївська сільська територіальна громада: 01.02.22 – с. Вечірчине; 03.02.22 – с. Новоселівка; 04.02.22 – с. Вирішальне; 07.02.22 – с. Качаново.

Шишацька селищна територіальна громада: 31.01.2022 – с. Покровське; 01.02.2022 – с. Самари; 02.02.2022 – с. Федунка; 03.02. 2022 – с. Шафранівка; 04.02.2022 – с. Чернишівка; 07.02.2022 – с. Маслівці.

Лубенський район

Гребінківська міська територіальна громада: 31.01.2022 – с. Березівка; 01.02.2022 – с. Григорівка; 02.02.2022 – с. Загребелля; 03.02.2022 – с. Корніївка; 04.02.2022 – с. Короваї; 07.02.2022 – с. Кулаженці.

Лубенська міська територіальна громада: 29.01.2022 – с. Березівка; 30.01.2022 – с. Селюків.

Оржицька селищна територіальна громада: 29.01.2022 – с. Райозеро; 30.01.2022 – с. Черевки; 01.02.2022 – с. Колодна; 02.02.2022 – с. Малоселецьке; 03.02.2022 – с. Маяківка; 04.02.2022 – с. Онішки; 05.02.2022 – с. Полуніївка; 06.02.2022 – с. Райозеро; 07.02.2022 – с. Чмихалове.

Пирятинська міська територіальна громада: 29.01.2022 – с. Олександрівка; 31.01.2022 – с. Вікторія; 01.02.2022 – с. Грабарівка; 02.02.2022 – с. Кейбалівка; 03.02.22 – с. Кроти; 04.02.2022 – с. Вишневе; 07.02.2022 – с. Малютинці.

Хорольська міська територіальна громада: 29.01.2022 – с. Бригадирівка; 31.01.2022 – с. Новоаврамівка; 01.02.2022 – с. Ковалі; 02.02.2022 – с. Княжа Лука; 03.02.2022 – с. Попівка; 04.02.2022 – с. Мелюшки; 05.02.2022 – с. Грушине.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень