A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулася робоча нарада

Дата: 02.02.2022 20:34
Кількість переглядів: 673

Першого лютого під головуванням секретаря міської ради Олександра Феденка відбулася щотижнева нарада за участю заступників міського голови Інни Авраменко, Олександра Кочерги, керуючої справами виконавчого комітету Глобинської міської ради Наталії Четверікової, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради і старост.

 

Інна Авраменко, заступник міського голови, зазначила, що наразі відповідно до рішення місцевої комісії ТЕБ і НС заклади загальної середньої освіти громади працюють у дистанційному режимі, оскільки значна кількість дітей хворіє. Водночас звернулася до старост, наголосивши на необхідності системної інформаційної та роз’яснювальної роботи із суб’єктами господарювання щодо неухильного дотримання ними встановлених карантинних обмежень. Інформувала про стан вакцинації у виконавчому комітеті міської ради та громаді. Загалом у громаді вакциновано 50% населення щонайменше однією дозою, 400 осіб вже отримали бустерну дозу вакцини. Також заступник міського голови висвітлила стан вирішення питання щодо оплати праці працівників медичної галузі у контексті нових рішень Уряду, роз’яснила повноваження органів місцевого самоврядування з вирішення питань оплати праці медичних працівників первинного та вторинного рівнів.

 

Олександр Кочерга, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, проінформував присутніх про роботу мобільної групи, яка здійснює на території громади інспектування суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень.

 

Секретар міської ради Олександр Феденко зазначив, що наразі триває робота з опрацювання оптимального та ефективного кадрового ресурсу закладів культури. Наголосив, що мова йде не про закриття, а про надання якісних послуг закладами культури та про фаховий рівень їх працівників. Інна Авраменко додала, що переглядаються графіки роботи закладів культури, щоб громадяни могли повноцінно скористатися їхніми послугами. Повідомила, що вже унормовано роботу спортивних залів у закладах освіти громади, аби вони могли бути використані для потреб жителів громади. Рішенням сесії затверджено Порядок використання таких спортивних залів.

 

Також у ході наради обговорили роботу закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади. Інна Авраменко зазначила, що з метою створення повноцінної мережі навчальних закладів у громаді продовжує працювати відповідна робоча група. Наразі проводиться ґрунтовний аналіз роботи закладів дошкільної освіти: стан відвідування, методична діяльність педагогічних працівників сільських ЗДО (наявність відповідних освітніх програм та їх ефективна реалізація), раціональне використання коштів на утримання закладів. Відмітила, що у деяких ЗДО  дуже низький рівень відвідування; часом дітей, які відвідують дитячий садок, менше ніж кількість персоналу; не всі заклади здійснюють підготовку дітей до навчання у школі. Тому триває робота з налагодження ефективного навчально-виховного процесу та підвищення рівня викладання у закладах дошкільної освіти громади.

 

З питання роботи комунальних підприємств та підготовки до двомісячника чистоти та озеленення у громаді інформував заступник міського голови Олександр Кочерга. Він повідомив, що продовжує працювати робоча група із оптимізації комунальних підприємств, що функціонують на території громади, з метою покращення якості надання комунальних послуг. Водночас Олександр Петрович зазначив, що наразі опрацьовується питання тарифоутворення, має бути встановлений один тариф для всіх комунальних підприємств.

У контексті обговорення зазначеного питання Олег Клімов, начальник КП «Глобинське» повідомив, що підприємство у 2022 році недофінансоване майже на 6 млн. грн. Для повноцінної роботи необхідно придбати додаткові спеціалізовані автомобілі. Кошти необхідні і для придбання інвентарю, витратних матеріалів для реалізації заходів з благоустрою у рамках двомісячника чистоти і озеленення.

Підсумовуючи, Олександр Феденко наголосив старостам на необхідності активізувати співпрацю з депутатами міської ради, закріпленими за відповідними округами, та налагодити спільну роботу щодо організації особистих прийомів громадян у сільських населених пунктах. За результатами наради надано відповідні доручення.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень