A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Про додаткову компенсацію вартості проїзду на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування

Дата: 03.02.2022 11:17
Кількість переглядів: 266

З 1 січня 2022 року діє Порядок надання додаткової компенсації вартості проїзду автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування окремим категоріям громадян за рахунок коштів обласного бюджету (далі - Порядок), затверджений рішенням пленарного засідання десятої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання від 24.12.2021 №367.

Порядок визначає надання додаткової компенсації за рахунок коштів обласного бюджету та не містить обмежень щодо кількості поїздок.

Право на одержання додаткової компенсації мають наступні окремі категорії громадян:

- особи з інвалідністю внаслідок війни (100-відсоткова знижка вартості проїзду);

- особи, які супроводжують осіб з інвалідністю внаслідок війни І групи (100-відсоткова знижка вартості проїзду);

-   учасники бойових дій (100-відсоткова знижка вартості проїзду);

-  постраждалі учасники Революції Гідності (100-відсоткова знижка вартості проїзду);

- діти з багатодітних сімей (100-відсоткова знижка вартості проїзду);

- особи з інвалідністю та діти з інвалідністю (50-відсоткова знижка вартості проїзду в період з 1 жовтня по 15 травня);

- особи, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи) (50-відсоткова знижка вартості проїзду в період з 1 жовтня по 15 травня);

- батьки загиблих військовослужбовців (50-відсоткова знижка вартості проїзду);

- військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби (50-відсоткова знижка вартості проїзду);

- члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (100-відсоткова знижка вартості проїзду);

- члени сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС (100-відсоткова знижка вартості проїзду).

Для виплати компенсації заявнику необхідно звернутися до  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Глобинської міської ради за адресою: м.Глобине, вул.Травнева,4 або с.Великі Кринки, вул. Полтавська,19, а також до старост сіл громади та подати:

  • заяву, заповнену на підставі паспорта та посвідчення встановленого зразка із зазначенням способу виплати (зазначені у заяві дані звіряються з оригіналами паспорту та посвідчення);
  • проїзний документ (фіскальний чек) із зазначенням прізвища та ініціалів, номера посвідчення встановленого зразка;
  • члени сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС – подають копію довідки Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконного позбавлення волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення АТО/ООС Служби Безпеки України, щодо перебування осіб у полоні або осіб, які пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС.

 Вартість проїзду буде відшкодовано на зазначений в заяві особовий рахунок в банківській установі.

У разі здійснення поїздки з районних центрів області, де відсутні автостанції, або через автостанції області, з яких не проводяться відправлення на міжобласних маршрутах загального користування, для виплати додаткової компенсації подається проїзний квиток за формою, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 № 503 та додається виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про включення перевізника до ЄДР.

За консультаціями громадяни можуть звертатися до відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Глобинської міської ради (м.Глобине, вул. Центральна, 230/2, кабінет №4), а також за телефоном 24-1-69 або 099 660 7218 (відділ з питань призначення та виплат соціальних допомог та інших видів соціальної підтримки населенню №2 управління соціального захисту населення Кременчуцької райдержадміністрації).

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень