A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулася чергова щотижнева робоча нарада

Дата: 09.02.2022 11:03
Кількість переглядів: 497

Восьмого лютого під головуванням секретаря міської ради Олександра Феденка відбулася щотижнева нарада за участю заступників міського голови Інни Авраменко, Олександра Кочерги, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, старост.

 

На нараду з метою налагодження партнерських відносин контролюючих органів із органом місцевого самоврядування з питань наповнення місцевого бюджету була запрошена начальниця Глобинської державної податкової інспекції  Віта Шаповал, яка проінформувала присутніх про те, що до 1 травня 2022 року триває кампанія декларування доходів, отриманих у 2021 році. Тому Віта Вікторівна звернулася до керівництва громади і старост із проханням провести широку роз’яснювальну роботу з жителями громади, які отримують дохід від обробітку земельних ділянок понад 2 га. Водночас було обговорено низку спільних заходів, спрямованих на погашення громадянами податкового боргу.

 

Також у ході зустрічі надано розяснення щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування. Особливу увагу акцентовано навизначенні «податкової амністії». Це декларування грошових активів, майна та майнових прав, одержаних чи набутих за рахунок доходів, з яких не було сплачено податки і збори. До активів, які потрібно декларувати відносяться: валютні цінності, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, права грошової вимоги, нерухоме майно(земельні ділянки, об’єкти житлової та нежитлової нерухомості), об’єкти незавершенного будівництва, рухоме майно, у тому числі транспортні засоби та інше цінне рухоме майно, предмети мистецтва та антикваріату, дорогоцінні метали, дорогоцінне каміння, ювелірні вироби тощо, частки(паї)у майні юридичних осіб, інші корпоративні права, майнові права на об’єкти інтелектуальної власності, цінні папери та/або фінансові інструменти. Зокрема, було наголошено, що подача добровільної декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. Легалізація активів на компромісних умовах дає можливість без застережень використовувати вже набуті активи в майбутньому та придбавати нові. 

 

Олександр Кочерга, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, проінформував старост про шляхи налагодження співпраці з ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області» з питання утримання доріг, що проходять територією громади, зокрема щодо розчищення узбіч доріг від порослі.

 

Заступник міського голови Інна Авраменко проінформувала присутніх про епідеміологічну ситуацію у громаді, пов'язану із COVID-19. Зокрема зазначила, що за результатами моніторингу стану захворюваності дітей, які проводять заклади освіти, ще багато дітей хворіє, тож питання відміни чи продовження дистанційної форми навчання у закладах освіти громади буде розглядатися на місцевій комісії ТЕБ і НС.

 

Також у ході наради обговорили низку питань, що стосуються вуличного освітлення, водопостачання, зокрема утримання артезіанських свердловин, особливо у сільських населених пунктах, питання налагодження внутрішньої комунікації між всіма виконавчими органами ради, зокрема начальник служби у справах дітей Валентина Завезіон вкотре наголосила на необхідності тісної співпраці щодо недопущення і попередження порушення прав дітей.

 

Особливу увагу приділено обговоренню питання утворення старостинських округів і призначення старост. Секретар міської ради Олександр Феденко повідомив, що вже підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету з пропозиціями щодо їх утворення. Процес обговорення ще триватиме, у ході якого можливо будуть враховані деякі зміни. І після розгляду даного питання виконавчим комітетом, воно буде внесене на розгляд ради. Водночас Олександр Феденко ознайомив старост із орієнтовним графіком проведення відкритих звітів депутатів Глобинської міської ради перед виборцями,  прохав донести цю інформацію до жителів громади.

 

За результатами наради надано відповідні доручення.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень