Привітання до Дня святого Валентина від творчого колективу "Фантазія" с. Петрівка

Дата: 14.02.2022 15:54

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його святкують напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця!

Ми заздалегідь готувалися до цього свята. Ще в січні місяці, коли подвір'я замітало снігом і лютували морози, ми збиралися творчим колективом "Фантазія", щоб подарувати один одному і вам, любі глядачі, частинку своєї любові.

Ми бажаємо вам відзначити День святого Валентина в злагоді, в любові, в відчутті повноти та неповторності життя!

Ольга Дудар,

завідувач Петрівського будинку культури