Повідомлення про оприлюднення рішень виконавчого комітету Глобинської міської ради

Дата: 17.02.2022 16:25

Фото без опису17 лютого 2022 року на засіданні виконавчого комітету Глобинської міської ради VIII скликання були прийняті рішення про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та на послуги з поводження з побутовими відходами та плати за абонентське обслуговування. Ознайомитися з текстом рішень можна за посиланнями:

Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та на послуги з поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів, що надаються КП «Глобинське»;

Про погодження КП «Глобинське» встановлення плати за абонентське обслуговування споживачів комунальних послуг.