A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Бджолярі Глобинської громади долучилися до онлайн-наради щодо заходів профілактики отруєння бджіл

Дата: 21.02.2022 15:44
Кількість переглядів: 320

Попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва.

Бджолярі Глобинської громади 17 лютого 2022 року долучилися до онлайн-наради щодо заходів профілактики отруєння бджіл для пасічників та працівників сільського господарства, що була організована Міністерством аграрної політики та продовольства України, Департаментом АПР ОДА, Всеукраїнською асоціацією громад та Всеукраїнським Конгресом Фермерів.

Під час наради обговорювалися алгоритми взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

В нараді брали участь перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – Тарас ВИСОЦЬКИЙ, Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів – Іван СЛОБОДЯНИК та завідувач сектору розвитку бджільництва, управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики -  Оксана БОРЕЙКО.

 

Переглянути запис заходу можна за посиланням: https://youtu.be/SL5bZY1pocY

 

Відділ соціально-економічного

розвитку, інвестицій та

енергоменеджменту 

виконавчого комітету міської ради

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень