A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ДІЇ ЗА СИГНАЛОМ «УВАГА ВСІМ»

Дата: 24.02.2022 09:28
Кількість переглядів: 1152

Фото без описуВключення електросирен означає подачу сигналу «Увага всім!»

Це попереджувальний сигнал, який звертає увагу населення на те, що необхідно включити всі наявні засоби радіомовлення і телебачення та прослухати відповідну мовну інформацію про те, що сталося.

За цим сигналом усім, хто знаходиться на роботі чи вдома, необхідно налаштувати ефірні радіоприймачі на програму державного радіомовлення «Радіо Лтава» (УР-1) – 105,4 мГц, радіостанції у місті Кременчуці – «Радіо NRG» – 106.0 мГц, «Автохвиля» – 102.1 мГц, «Мелодія FM» – 103.5 мГц або місцеві телеканали – Приватна телекомпанія «Візит», Кременчуцька міська телерадіокомпанія, щоб прослухати термінові повідомлення.

Тим, хто знаходиться на вулиці, слід зайти в установу, магазин, де попросити налаштувати ефірні радіоприймачі на зазначені частоти. Тривалість звучання повідомлень становить не менше 5-ти хвилин, у разі потреби вони повторюються кожні 10 – 15 хвилин.

Всім мешканцям Кременчуцької міської територіальної громади необхідно уважно прослухати надану інформацію та діяти згідно з отриманими рекомендаціями.

Для своєчасного реагування на надзвичайні ситуації, що можуть привести до травм або загибелі людей, звертайтесь за телефонами – 15-63, 101

 

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень