Дата: 24.02.2022 19:45

Фото без описуУ зв’язку із введенням воєнного стану в Україні відзавтра з 25 лютого 2022 року на території Глобинської територіальної громади вводиться комендантська година з 22.00 до 6.00. У цей час буде заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень. Їх отримають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність громади.

Прохаємо всіх керівників об’єктів критичної інфраструктури та інших суб’єктів господарювання у разі, якщо є НАГАЛЬНА ПОТРЕБА ПЕРЕМІЩЕННЯ працівників по території громади під час комендантської години (після 22.00 до 6.00),  звернутися з 9.00 до 17.00 у загальний відділ Виконавчого комітету Глобинської міської ради (м.Глобине, вул.Центральна, 285) із заявкою для отримання перепусток.  У заявці зазначити назву організації; прізвище, ім’я, по батькові працівника; функції, які виконує.