Шановні краяни!

Дата: 26.02.2022 17:30

Попереджуємо, що відсьогодні в населених пунктах громади відбуватиметься поетапне вимкнення вуличного освітлення. Тобто, в темний час доби вулиці міста і сіл не освітлюватимуться. Сподіваємося, що всі ви поставитеся з розумінням до такого рішення.

Водночас нагадуємо, що з 22.00 до 6.00 на території громади діє комендантська година. Залишайтеся вдома! Контролюйте, будь ласка, місцезнаходження своїх дітей.

Маємо щиру надію, що нинішня ніч для Глобинщини буде тихою і спокійною. Населені пункти будуть під охороною правоохоронців, добровольців територіальної оборони та роти охорони.

Координаційні дії оперативного штабу Глобинської громади ведуться цілодобово. Робимо все можливе для громадського порядку!