Продовжуємо шукати житло для переселенців

Дата: 27.02.2022 14:53

Друзі! Ми щиро вдячні всім, хто відгукнувся на наш пост про надання житла переселенцям та евакуйованим. Наразі до нашої громади ці категорії населення масово не прибували. Але все ж працівники оперативного штабу формують базу даних, яка може стати в потребі будь-якої миті.

Звертаємося безпосередньо до жителів міста Глобине! Саме від вас ми чекаємо пропозицій по вільному житлу або готовності тимчасово розмістити приїжджих у себе вдома.

Також нагадуємо, що триває збір одягу, ліків, продуктів харчування, засобів особистої гігієни.

До речі, ресторан «Оскар» пропонує свої послуги з безкоштовного приготування та надання гарячих обідів переселенцям, за що ми висловлюємо щиру подяку власникам та працівникам закладу. Скористатися опцією можливо з 12.00 до 15.00.

Нагадуємо, контактна особа цього напрямку роботи – Наталія, телефон 0661965611.