Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Шановні жителі Глобинської громади!

Дата: 28.02.2022 12:58
Кількість переглядів: 448

Всі ми вже пяту добу живемо у новій реальності. У реальності, коли необхідно бути готовими до всіх викликів воєнного стану, наскільки це можливо.

Вчора по всій Україні звучала повітряна тривога, в тому числі, і в Глобинській громаді. Реальна, не навчальна!

На жаль, сирена не спрацювала на повну потужність, тому багато жителів її просто не чули. Наразі проводиться робота щодо удосконалення системи сповіщення. Про це ми повідомляли на сторінці громади у фейсбук. Цій інформації можна довіряти.   

Окрім звукових сирен про повітряну тривогу жителі громади можуть дізнатися і з офіційних каналів.

Головний і найоперативніший канал сповіщення про тривогу: https://t.me/opershtabGlobофіційний телеграм канал, на якому буде публікуватися інформація лише про повітряну тривогу та інформація, що робити у випадку будь-якої тривоги. ЛИШЕ ПЕРЕВІРЕНА ІНФОРМАЦІЯ. Поширюйте посилання на цей канал і додайте по можливості всіх рідних, знайомих, друзів. Радимо всім керуватися цим каналом!

Також по можливості будемо розміщувати інформацію на інших офіційних ресурсах громади та офіційних сторінках у соцмережах керівництва громади. Цим каналам можна довіряти:

https://t.me/gl_gromada - офіційний телеграм канал, на якому публікуються новини, оголошення, повідомлення Глобинської міської ради, її виконавчих органів.

https://cutt.ly/tAqrEUtофіційна сторінка Глобинської громади у мережі, приєднуйтесь, слідкуйте за повідомленнями.

https://globynska-gromada.gov.ua/ - офіційний сайт Глобинської громади, де публікується офіційні повідомлення Оперативного штабу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень