Оперативна інформація станом на 2 березня 2022 р.

Дата: 02.03.2022 10:56

Шановні жителі Глобинської громади! Станом на 2 березня ситуація в країні складна. Та основною цінністю для кожного з нас залишається свобода! Тому всі ми тримаємо оборону на всіх позиціях. Дякуємо кожному, хто проявляє активну громадянську позицію, патріотизм і надає допомогу, хто чим може.

Ніч, що минула була спокійною для нас, та в окремих районах Полтавської області неодноразово лунали сирени повітряної тривоги, а міста і села країни, мирні жителі знову зазнали підлих атак російського окупанта.   Тому вкотре наполегливо рекомендуємо всім жителям громади без нагальної потреби не залишати своїх домівок, оскільки в будь-яку хвилину може виникнути потреба ховатися в укриття! Слідкуйте за своїми дітьми, допомагайте літнім людям, сусідам, підтримуйте один одного.

На території громади ситуація контрольована. Оперативний штаб здійснює координацію всіх напрямків життєзабезпечення. Вживаються всі заходи цивільного та соціального захисту жителів громади у цей складний для країни час.

Громадський транспорт курсує за зміненим графіком. Магазини, аптеки, АЗС працюють. Ведеться патрулювання населених пунктів.

Нагадуємо, що комендантська година на території громади діє з 19.00 до 06.00! Прохаємо дотримуваись її правил та вживати заходів щодо світломаскування своїх будинків.

Друзі, всі хто готовий ПРИЙМАТИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ з інших областей, телефонуйте відповідальній особі  Наталія (телефон 0661965611) чи пишіть у особисті повідомлення нашої фейсбук сторінки (особливо потреба житла у місті ГЛОБИНЕ).

Збір продуктів харчування тимчасово припинено - необхідний мінімум для забезпечення харчування роти охорони і переселенців зібрано.

Як тільки виникне потреба у продовженні роботи у даному напрямку, ми сповістимо громадськість!

Захист Глобинської громади здійснює РОТА ОХОРОНИ, яка створена при другому відділі Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Глобинський райвійськкомат).  Для її забезпечення залишається потреба у:

Ліжка двоярусні - 5 штук

Ліхтарики акумуляторні – 50 штук

Аптечки – 20 штук

Маскувальні сітки

Свічки, батарейки

Бензин, дизель, талони на газ

Рюкзаки польові і тактичні – 10 штук

Акумулятори автомобільні

Перетворювачі напруги з 12 В на 220 В

Плащ-намети брезентові або плащі ОЗК – 30 штук

Скотч білий, червоний, жовтий

Відповідальна особа по облаштуванню роти охорони – Максим, телефон 0954818275. Пункт прийому – колишній райвійськкомат!

МЕДИКАМЕНТИ І ЛІКИ – ПОТРІБНІ! ЗБІР ПРОДОВЖУЄТЬСЯ (див.зображення)

Координатори збору: Олена – 0681665004, Надія - 0992135954

Пункти збору: аптека «Здравниця» (центр міста, біля магазину «М’ясний»); аптека «СВ» (центральний ринок).

Пункти працюють згідно з графіком роботи аптек.

ПОТРЕБА ДЛЯ БОМБОСХОВИЩ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННОЮ (див. зображення)

Пункт прийому речей - магазин «Інфо-стиль» (м.Глобине, вул.Центральна, 226, підвальне приміщення біля Маркетопту у центрі міста).

Відповідальна особа – Юлія, телефон 0505857131

Тримаймося разом! Безмежна вдячність всім нашим мужнім і безстрашним захисникам! Вічна память героям, які загинули!

Слава Україні! Героям Слава!