Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оперативна інформація станом на 7 березня 2022 р

Дата: 07.03.2022 11:08
Кількість переглядів: 333

Фото без описуРозпочалася 12 доба героїчного протистояння українського народу російському вторгненню. Завдячуючи нашим захисникам, ніч для Глобинської громади минула спокійно, наразі ситуація стабільна і контрольована.

Оперативний штаб міської ради, всі об’єкти критичної інфраструктури працюють у штатному режимі. Та вкотре наголошуємо, що у країні введено військовий стан. Тому закликаємо всіх без нагальної потреби не виходити з дому. Допомагати своїм сусідам, близьким, літнім людям.

Нагадуємо, що заклади торгівлі і міський транспорт працюють за оновленими графіками. Це вимушені заходи, і всі ми це повинні розуміти і дотримуватись встановленних правил.

Продовжуємо приймати переселенців, а також формувати партії гуманітарної допомоги до постраждалих регіонів. Тому актуальною потребою залишаються:

  • продукти харчування (зокрема дитяче)
  • медикаменти
  • одяг (дорослий і дитячий)
  • засоби гігієни
  • теплі коврди, матраци тощо.

Маємо дуже велике прохання до всіх, хто може і хоче допомогти із приготуванням гарячих обідів, поставкою продуктів, особливо великими партіями. З метою раціонального та стратегічного використання продовольчих запасів, адже всі ми розуміємо, що продукти мають свій термін зберігання, скоординовуйте свої дії із відповідальною особою з цього напрямку (Світлана, телефон 066-721-83-09). Вона володіє інформацією щодо актуальних потреб та їх об’ємів.

Актуальним напрямком роботи залишається питання прийому та розміщенням переселенців. Хто готовий надати цим людям прихисток, прохаємо координувати свої дії з відповідальними працівниками оперативного штабу: Наталія – 0661965611, Аліна – 0993836329, Валентина – 0663992489, Володимир – 0507441998.

Продовжують навчатися добровольці, які приєдналися до волонтерських медичних дружин. Хто ще бажає долучитися, звертайтесь за телефоном 0662714585, Любов. Наголошуємо - медична освіта не обовязкова!

Безмежно дякуємо всім, хто долучається до роботи в тилу. Зараз наша єдність і людяність дуже необхідна як нашим захисникам, так і нашим співвітчизникам, які постраждали від звірств російського окупанта.

Тримаймося! Разом ми сильні! Разом до ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень