Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

«НЕ МОЖУ ДИВИТИСЬ ІНШІ НОВИНИ, КРІМ ПРО ВІЙНУ. ВІДЧУТТЯ НІБИ ЯКЩО ПОДИВЛЮСЬ ЩОСЬ, ТО ЗРАДЖУ УКРАЇНУ. ЯК З ЦИМ БОРОТИСЬ?»

Дата: 14.03.2022 16:29
Кількість переглядів: 572

Фото без описуВ ситуації війни, через сильну напругу, кожен з нас може мати свої незвичні думки та реакції і це є нормально.

Більшість з нас постійно моніторить стрічку новин про воєнні дії в країні. Це доступний нам спосіб контролю подій, оцінки небезпеки поруч з нами, що важливо для виживання.

 

Є два пункти, над якими, вважаю, варто попрацювати:

 

1. Постійний моніторинг воєнних новин веде до інформаційного перенавантаження, це стає окремим стресовим фактором. Отож, рекомендуємо створити графік їх перегляду. Наприклад, 3-4 рази в день. Решту часу варто зайняти іншими справами, бажано фізичного характеру.

2. Ідея "відволікаюсь від війни - зрада Україні" виступає, можливо, вашою внутрішньою опорою у переживанні цього періоду життя. Пропонуємо знайти заміну їй, де ваше здоров'я фізичне і психічне буде важливою цінністю. Подумайте, яка це може бути нова ідея? Можливо "Все що я роблю для збереження свого фізичного і психічного здоров'я правильно, я потрібен (-на) моїй країні для відновлення". Або ваш варіант. І робіть все для цього.

 

Тримаймося!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень