A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 28.04.2022 11:06
Кількість переглядів: 556

27 квітня 2022 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, у ході якого розглянуто 9 питань.

 

Серед розглянутих – питання внесення змін і доповнень до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік, внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки, Програми військово-патріотичного виховання, підготовки громадян до військової служби за контрактом в Збройних силах України Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки, Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки та інші.

 

Розглянуто й питання про організацію позашкільної роботи з дітьми. Відповідно до прийнятого рішення з 27 квітня 2022 року відновлюється робота гуртків КУ «Глобинський центр дитячої та юнацької творчості Глобинської міської ради» та старшої групи відділення вільної боротьби з дотриманням норм цивільного захисту населення в умовах воєнного стану.

 

Окрім цього, члени виконавчого комітету погодили проєкти двох нових міських програм, а саме Програми «Надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану на 2022 рік» та Програми «Сприяння виконанню завдань територіальної оборони та функціонуванню добровольчого формування Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік». Програми розроблені з метою створення належних умов для забезпечення життєдіяльності внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб та підтримки і забезпечення підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань територіальної громади, зміцнення їх матеріально-технічної бази для виконання ними завдань за призначенням.

 

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Фото без опису

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень