Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Шановні абітурієнти та випускники 11-х класів

Дата: 11.05.2022 15:28
Кількість переглядів: 562

Фото без опису6 державний пожежно-рятувальний пост (м. Глобине) 2 державний пожежно-рятувальний загін (м. Кременчук) ГУ ДСНС України у Полтавській області проводить набір на навчання до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Термін навчання 4 роки.

Після закінчення навчання випускникам присвоюється спеціальне звання лейтенант і надається робота за місцем проживання.

До вищих навчальних закладів цивільного захисту належать:

- Національний університет цивільного захисту України (м. Харків);

- Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України (м. Черкаси);

У вищих навчальних закладах цивільного захисту здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”, за спеціальністю “Пожежна безпека” та «Цивільний захист».

Підготовка фахівців проводиться як за державним (на повному державному забезпеченні протягом 4-х років), так і за госпрозрахунковим замовленням.

Кандидати до навчальних закладів в обов’язковому порядку здають екзамен з фізичної підготовки. Для вступу на навчання приймаються сертифікати відповідного рівня ЗНО за наступними предметами; математика, фізика, українська мова та література (для випускників 2020 та 2021 років). Для випускників 2022 року за результатами комплексного державного іспиту.

Для більш детальної інформації усім бажаючим звертатись за адресою: Полтавська область, м. Глобине вул. Виноградна, 43. 0987138362, E-mail: globyne@pl.dsns.gov.ua

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень