Розпочала роботу спостережна рада при КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради

Дата: 09.06.2022 14:36

8 червня 2022 року відбулося перше засідання спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради. До участі у засіданні були запрошені директор КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради Ігор Балаховський, директор виконавчий Яків Сінаюк та медичний директор Євгеній Чіп.

Спостережна рада, метою діяльності якої є сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я, утворена рішенням 16 (позачергової) сесії Глобинської міської ради VIII скликання від 09.09.2021 №4261 «Про утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради». Цим же рішенням затверджено і її склад.

До складу спостережної ради ввійшли:

• Олександр Олексійович ФЕДЕНКО, секретар Глобинської міської ради;
  • Світлана Василівна ЛОБОДА, депутат Глобинської міської ради;
  • Інна Леонідівна АВРАМЕНКО, заступник Глобинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Валерій Геннадійович ВЕДМІДЬ, голова ФГ «Агросвіт СВ»;
  • Дарія Дмитрівна ПАРХОМЕНКО, заступник директора з персоналу ТОВ «НВП» Глобинський свинокомплекс»;
  • Володимир Петрович СМІРНОВ, заступник директора ТОВ «Агро Тандем»;
  • Владислав Григорович ТЮТЮННИК, завідувач підстанцією ЕМД м.Глобине в складі СЕМД №2 м.Кременчук КП «Полтавський обласний центр ЕМД та МК Полтавської обласної ради».
  • Петро Іванович ТЕРЕЩЕНКО, директор ПП «ТЕРРАМЕТ».

На першому засіданні було обрано керівний склад спостережної ради. За результатами голосування очолив спостережну раду Владислав Тютюнник, заступником обрано Валерія Ведмідя, секретарем – Інну Авраменко.

У ході засідання члени спостережної ради ознайомились із Положенням про спостережну раду при КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради, яке затверджено рішенням 14 сесії Глобинської міської ради восьмого скликання від 13.08.2021  № 3201,  напрацювали план роботи ради на 2022 рік.

Окрім цього, членам спостережної ради у ході засідання надана загальна інформація для ознайомлення щодо діяльності КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради: про структуру, штатний розпис, фінансовий стан підприємства та інше. Також керівник медичного закладу Ігор Балаховський окреслив коло основних проблем, з якими доводиться стикатись в умовах воєнного стану.

Тож, засідання ради затяглося у часі. Хоч питань порядку денного було й небагато, та вони зачіпали значну кількість проблем, які необхідно вже сьогодні вирішувати задля забезпечення жителів громади якісними медичними послугами.