Інформація про виконання Плану заходів з проведення двомісячника благоустрою, чистоти та озеленення на території Глобинської міської ради у 2022 році

Дата: 30.06.2022 10:16

Відповідно  до рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради від 24 березня 2022 року № 45 з 28 березня по 27 травня 2022 року на території громади в умовах дії воєнного стану реалізовувалися заходи двомісячника благоустрою, чистоти та озеленення.

Враховуючи рекомендації Полтавської ОВА, до виконання максимально залучались працівники комунальних підприємств громади з обмеженим залучення громадськості і без участі учнівської молоді.

У результаті виконання запланованих заходів відповідальними виконавцями здійснено такі роботи:

Комунальне підприємство “Глобинське”, Великокринківський ККП за участі активних громадян прибрали 59 скверів; зелених зон міста Глобине та сіл громади загальною площею 88,16 га.

Працівниками КП “Глобинське” здійснено заходи :

• Відремонтовано і пофарбовано елементи дитячих майданчиків у м.Глобине по вул.Центральна (2 шт.), по вул.Полтавський шлях, в мікрорайоні “Авіамістечко”, по вул.Челюскіна, вул.Аграрна, вул.Зарічна.
  • Очищена придорожня частина вулиць в м.Глобине від залишків протиожеледних реагентів на ділянці протяжністю 2000 м.п. із частковим фарбуванням бордюру.
  • Проведено очищення зелених зон узбічь вулиць Виноградна, Травнева, Бубнарівська, Гагаріна, Полтавський шлях, Заводська, Дніпровська, Промислова, Кооперативна в м.Глобине від чагарникової порослі і сміття на площі 5850 кв.м.
  • Проведено прибирання листя, видалення несанкціонованих оголошень 30 зупинок громадського транспорту у м.Глобине.
  • Проведено викошування бур’янів, вивіз сміття на кладовищах “Мічуріна”, “Завод”, “Центр” в м.Глобине.
  • Висаджені 30 саджанців берези, 10 саджанців калини, гортензії, 30 штук троянд в центральному сквері міста.
  • Підготовлені клумби та проведено висадження розсади квітів багаторічних і однорічних в кількості 600 шт. Дана розсада придбана за кошти корпорації “Глобине”.
  • Пофарбовані 15 шт. паркових лав у місцях масового відпочинку населення.
  • Проведено частковий ремонт пам’ятників; стел по місту та на кладовищах в кількості 6 штук.
  • Регулярно вивозилось зібране з прибудинкових територій опале листя та сміття.

Чималий обсяг робіт з прибирання об’єктів благоустрою сільських населених пунктів здійснений як силами самих працівників комунальних  підприємств так і силами працівників сільгосппідприємців і фермерів на відповідних територіях. При цьому значний обсяг організації виконання заходів здійснили старости сільських населених пунктів.

З метою озеленення територій сіл на території громади були висаджені саджанці кущів дерев :

• У с.Обознівка – 32 шт. акацій; 180 шт. лип;
  • У с.Пироги саджанці калини, модрини японської, сакури, горобини, рододендрона, бересклета дуба, липи, кущів бузку, загальною кулькістю 291 шт.
  • У с.Бориси – 300 штук саджанців троянд.

У рамках заходів з благоустрою проводились роботи щодо упорядкування 73 кладовищ в населених пунктах громади.

До виконання цих робіт активно долучались :

ФГ "АГРО-СВІТ" Хмельницький Юрій     Миколайович

ПАФ “Петрівка”  Новосел Іван Іванович

ТОВ "АРНІКА ОРГАНІК" Середа Сергій Миколайович

"СФГ "АСТРА." Горобець Іван Миколайович

ПП “Михайлик П.П.” Михайлик Петро Петрович

УСТИМІВСЬКА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ РОСЛИННИЦТВА ІНСТИТУТУ РОСЛИННИЦТВА ІМ.В.Я.ЮРЄВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

ХАРЧЕНКО ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ

Приватна особа Коваленко Віктор Миколайович

ФГ "АГРО-СВІТ" Хмельницький Юрій Миколайович

ФГ “Скіф” Нестеровський Микола Григорович

ПП “Боженко Андрій Іванович”

СФГ “Лариса” Аврамчук Володимир Григорович

Фізична особа Наріжний Григорій Анатолійович

СФГ “Граніт” Лопушенко Юрій Михайлович

ФГ “ХОРОЛ-АГРОБІЗНЕС” Волощенко Вікторія Володимирівна

ФГ “Рубін 2019” Хименко Руслан Віталійович

ПП АГРОФІРМА "АНАСТАСІЯ" Ужищенко Василь Степанович

Селянське (Фермерське) Господарство “ЗЕНІТ”

Подкич Віктор Володимирович

ТОВ АФ “Перемога” Гордієнко Іван Васильович

СФГ “Ім.Тараса Шевченка” Мицик Сергія Олександрович

ФГ “Фаворит 2007” Попов Євгеній Олександрович

СФГ «Вільне» Ілляшенко Олександр Петрович

Фізична особа Газяев Віталій Васильович

Приватна особа Корховий Григорій Володимирович

ТОВ "НВП "ГЛОБИНСЬКИЙ СВИНОКОМПЛЕКС"

ФГ“Агросвіт-СВ” Ведмідь Валерій Геннадійович

З метою забезпечення безпечного проїзду по вул.Гагаріна в м.Глобине силами ФГ “Агросвіт-СВ” зроблений ямковий ремонт дорожнього покриття.

В с.Устимівка силами СФГ “Златопіль” капітально відремонтована зупинка громадського транспорту.

Начальник відділу розвитку ЖКГ

та благоустрою виконкому

Глобинської міської ради                                                                   Сергій ПОНОМАРЬОВ