Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Утилізація порожньої тари з під пестицидів – безкоштовно!

Дата: 05.07.2022 13:33
Кількість переглядів: 379

Фото без описуПродовжується період інтенсивного внесення пестицидів та агрохімікатів, догляд за сільськогосподарськими культурами та накопичення пустої тари з під використаних препаратів. Питання утилізації тари з під використаних засобів захисту рослин (ЗЗР)  на даний час нашого регіону є надзвичайно актуальним, адже тару з-під ЗЗР аграрії можуть просто спалювати, викидати, використовувати на технічні потреби  від чого підвищується ризик забруднення довкілля та негативний вплив на здоров’я людей.

 

Відділ фітосанітарної безпеки Кременчуцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує що на даний час створено проєкт «Агро Варта» який має на меті запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин, та впроваджується провідними світовими виробниками засобів захисту рослин як ТОВ «АДАМА УКРАЇНА», ТОВ «ЮПЛ УКРАЇНА», ТОВ «БАЙЄР», ТОВ «БАСФ», ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА», ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН», ТОВ «СИНГЕНТА», ТОВ «ФМС УКРАЇНА», які об’єдналися на платформі Європейської Бізнес Асоціації.     

 

Учасники проєкту зазначають, що аграрії отримують можливість швидко, просто і безкоштовно утилізувати і переробити тару з-під ЗЗР, з дотриманням усіх законодавчих норм та піклуючись про безпечне майбутнє довкілля як екологічно відповідальне господарство.

 

Зараз у межах  реалізації проєкту, впроваджено електронну платформу за допомогою якої можна подавати заявки на збір та переробку тари з-під ЗЗР в онлайн форматі (http://agrovarta.org/) та в результаті тендеру відібрано компанії, які безкоштовно для кінцевих користувачів забезпечуватимуть повний цикл поводження з тарою з-під ЗЗР компаній-учасників проєкту.

 

Що необхідно робити з використаною тарою з-під ЗЗР

Необхідно зайти на сайт  і створити заявку на утилізацію, де буде відображена наступна інформація:

  • місцезнаходження,
  • тип,
  • кількість порожньої тари,
  • адресу, за якою її зможе забрати спеціально уповноважений орган з метою утилізації.

 

Більш детальніше про реалізацію проєкту можна дізнатися у контактної особи Європейської   Бізнес Асоціації,  за номером телефону  067 400 90 16.

 

Пам’ятайте!  У жодному разі не застосовуйте порожню тару з-під засобів захисту рослин з побутовою метою.

 

Провідний спеціаліст відділу фітосанітарної безпеки

Кременчуцького районного управління - державний інспектор

ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області                                      Олексій КОТЛЯР


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень