A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ І ДОПОМОГУ

Дата: 12.07.2022 16:06
Кількість переглядів: 454

З початком повномасштабної війни одним з основних завдань для Глобинської громади, як і для більшості громад у відносно безпечних регіонах, стало забезпечення переселенців тимчасовим житлом, продовольством та предметами першої потреби. Відповідно з’явилися непланові витрати, які певною мірою стали викликом для нас. Тому нам довелося шукати можливості, партнерів, однодумців, аби вчасно реагувати на ці виклики.

Надійним партнером у цій важливій справі для нас став Полтавський регіональний офіс програми «U-LEAD з Європою», в рамках якої наша громада навесні вже отримала перший вантаж базових речей першої необхідності для ВПО. Варто зазначити, що співпраця U-LEAD і Глобинської громади триває з моменту добровільного створення громади, тобто з 2015 року, і не припиняється й дотепер, навіть в умовах воєнного стану. Представники регіонального офісу у рамках програми продовжують надавати громаді як інформаційну, так і технічну підтримку. Так, днями ми отримали черговий вантаж допомоги від партнерів U-LEAD з Європою.

Загалом до складу наборів увійшли: намет, похідні ліжка, каремати, спальники, ковдри, базові та гігієнічні набори для внутрішньо переміщених осіб, бак для питної води 1000л, 7 потужних генератори, автономний ліхтар.

- Усі отримані вироби і техніка досить високої якості, — зазначив очільник Глобинської громади Станіслав Джусь. — Всі ці речі необхідні для облаштування місць тимчасового прихистку для людей, які рятуються від війни, а також отримане обладнання допоможе нашим комунальним підприємствам виконувати відновлювальні та аварійні роботи для забезпечення життєдіяльності громади. Щиро дякуємо Ірині Балибіній, керівнику Полтавського регіонального офісу програми «U-LEAD з Європою» та всій команді програми за їхню роботу, за те, що вони не словом, а ділом турбуються про людей, які були змушені покинути свої домівки, у пошуках безпечного місця, втікаючи від бомбардувань та обстрілів. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю і віримо в спільну Перемогу!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень