Запрошуємо до участі!

Дата: 12.08.2022 15:04

Фото без описуАгенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» запрошує взяти участь у Програмі USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, з метою одержання субгрантів для реалізації  «Підтримки ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна».

Можливість одержати субгранти надається українським неурядовим організаціям, бізнес-об’єднанням, сільськогосподарським кооперативам та суб’єктам господарювання.

Мета субгрантової програми -підтримка стратегічних напрямків аграрного виробництва зернових та технічних культур через забезпечення ММСП додатковими потужностями та послугами з доробки, сушіння та зберігання зерна для подовження терміну реалізації вирощеної продукції та збереження сталості аграрного бізнесу, тим самим забезпечуючи національну продовольчу безпеку в умовах війни.

Суб’єктам господарювання, які виявили бажання прийняти участь у Програмі, просимо переглянути і заповнити анкету до 5 вересня 2022 року за посиланням:

та надіслати інформацію (назва підприємства, ПІБ та номер телефону) на електронну адресу gl-veri@ukr.net до 12.00 15.08.2022 року