Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Зустрічайте серпневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 30.08.2022 16:17
Кількість переглядів: 322

Фото без описуПро найцікавіші новини із життя системи БПД Полтавщини, новації чинного законодавства. новини від партнерів та найактуальніші юридичні коментарі читайте у серпневому випуску газети.

У серпні наша країна відзначає важливе державне свято - 31-ту річницю незалежності України. В умовах воєнного часу ми як ніколи розуміємо цінність та ціну даного свята.  З нагоди державного свята приймайте вітання від  голови Полтавської обласної військової   адміністрації Дмитра Луніна та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

 Про шлях здобутків, утрат  та основні етапи державотворчого процесу в Україні  розповідають наші нові партнери – представники Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Як працює система БПД в умовах воєнного стану читайте у черговому випуску газети, де ми розповідаємо як ми надаємо правову допомогу внутрішньопереміщеним особам та військовослужбовцям.

Умови воєнного часу не поставили роботу систему БПД на паузу, а  зумовили лише нові виклики, з якими вона успішно справляється. Про створення нового бюро правової допомоги та нових партнерів системи БПД   читайте у серпневому випуску видання.

Про безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану читайте у публікації від представників Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області.

 Про особливості декларування в умовах воєнного стану розповідають наші партнери – представники ГУ ДФС у Полтавській області.

Продовжуємо знайомити читачів з успішним досвідом роботи територіальних громад області. У черговому випуску газети маєте можливість ознайомитися зі здобутками Машівської громади та її життя в умовах воєнного стану.

Ключове у роботі системі БПД – це  люди, для яких ми працюємо, з якими ми співпрацюємо, і безумовно, люди, які працюють у системі. У рубриці «Людина права» своїм досвідом роботи у системі БПД ділиться завідувачка Диканського бюро правової допомоги Людмила Маценко.

  Про те, що таке торгівля людьми та як уникнути цього негативного явища розповідають представники Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.

 Про те як вражає полтавська молодь, їх ініціативи та життєві орієнтири читайте у черговому випуску видання.

 З серпневого випуск видання можна також дізнатися про те хто такі суб’єкти пробації, їх   права та обов’язки розповідають представники органів пробації області.

Про найцікавіші роз’яснення правового характеру дізнавайтеся з постійних рубриках видання: сторінка адвокат консультує, фахівці системи БПД консультують та консультації «WIKILEGALAID».

У кожному номері видання читачі мають можливість ознайомитися із зразками документів, прикладами успішної практики системи БПД. З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vRR4BJPx66FAIe-E-884kLK2lh9Slia1slnHNlo55JOp3rMn19h48nbh6cOcUeK1WiZQJVYgrpS1oR1/pub?start=true&loop=false&delayms=3000&slide=id.p

Приємного читання!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень