Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 29.09.2022 09:19
Кількість переглядів: 285

28 вересня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. У ході засідання внесено зміни до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки, Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Члени виконкому прийняли рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади.

Про стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетної сфери Глобинської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022- 2023 року доповів Сергій Пономарьов.

У ході роботи виконкому внесено зміни і доповнення до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік, прийнято рішення про виділення коштів з резервного фонду бюджету Глобинської міської територіальної громади.

Загалом з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень