Отримувачі соціальних послуг у відділенні надання соціальних послуг в умовах денного перебування активно долучилися до благодійного ярмарку, який відбувся 01.10.2022 року.

Дата: 03.10.2022 16:14

Особи похилого віку активно працювали над виготовленням власноруч шкарпеток для наших воїнів, які боронять  неньку – Україну. Кожна майстриня вклала у виріб  частинку своєї душі, адже розуміє, що це є її посильний вклад у допомогу нашим захисникам. Також вправними  руками жінок для участі у  заході виготовлено ляльок – мотанок  «Травниця» під гаслом «Підтримай воїна – знищи ворога духом предків!».

Крім цього, сплетено патріотичні браслети. Під час заходу було проведено майстер – класи по виготовленні вище зазначених витворів.  Також досвідчені господині приготували смаколики. Всі кошти, вилучені особами похилого віку від реалізації виробів передано організаторам заходу для подальшої посильної  допомоги нашим захисникам.

Лише згуртувавшись, лише разом ми всі з вами наближаємо перемогу. Слава Україні!  Героям Слава!