Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Шукаємо в команду спеціаліста

Дата: 13.10.2022 13:37
Кількість переглядів: 381

Фото без описуПосада: головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи

Основні посадові обов’язки: інформаційне наповнення офіційного веб-сайту, телеграм-каналу, сторінки у мережі Faсebook,  вивчення громадської думки та поширення інформації про діяльність міської ради та її виконавчих органів, підготовка інформаційного бюлетеня,  фоторепортажів, прес-релізів, текстів вітань та виступів з нагоди державних, професійних та інших свят, співпраця з об’єднаннями громадян, що діють на території громади.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня бакалавра бажано за спеціальністю журналістика, філологія, володіння діловою українською мовою, вільне володіння ПК.

Уміння і навички: вміння чітко і переконливо викладати думку, влучний вибір належної лексики і формулювань; компетентність, здатність до аналітики та системної обробки матеріалу, здатність генерувати обґрунтовані ідеї та пропозиції.

Особистісні характеристики: відповідальність, комунікабельність, креативність, енергійність, бажання навчатися та розвиватися.

Особи, які відповідають зазначеним критеріям та мають бажання працювати у команді виконавчого комітету міської ради, у термін до 28.10.2022 можуть надіслати резюме на електронну пошту: globino.mr@globyne-rada.gov.ua. Після розгляду резюме, відібрані особи будуть запрошені до участі у співбесіді.

В умовах воєнного стану призначення на посади в органах місцевого самоврядування здійснюється з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про правовий режим воєнного стану».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень