Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Інформація Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціонів без умов з продажу об’єктів державної власності малої приватизації

Дата: 13.10.2022 15:39
Кількість переглядів: 160

Фото без опису1. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації будівлі колишнього клубу літ. «А», підсобного приміщення літ. «Б»

 

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації будівлі колишнього клубу літ. «А», підсобного приміщення літ. «Б» в с. Великі Кринки, Кременчуцького р-ну (Глобинського р-ну), Полтавської області.

Об’єкт приватизації складається з будівлі колишнього клубу літ. «А», підсобного приміщення літ. «Б».

Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н (Глобинський р-н), с. Великі Кринки, вул. Чкалова, 2, та знаходяться на балансі Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (код ЄДРПОУ 31059651).

Стартова ціна об’єкту приватизації – 240 653,00 гривень.

Онлайн-аукціон без умов з продажу об’єкта відбудеться 26 жовтня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 25 жовтня 2022 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/budivlya-kolyshnogo-klubu-lit-a-pidsobne-prymishhennya-lit-b/

2. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка  літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з хвірткою №1, огорожа №2,3

 

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка  літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з  хвірткою  № 1, огорожа №2,3  у  с. Степове,  Кременчуцького р-ну (Глобинського р-ну), Полтавської області.

Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів у складі: будівля колишнього дитячого садка  літ. «А,а1», сарай літ. «Б», сарай літ. «В», погріб літ. «Г», ворота з хвірткою №1, огорожа №2,3.

Зазначені активи розташовані за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н (Глобинський р-н), с. Степове, вул. Матросова, 11, та знаходяться на балансі Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (код ЄДРПОУ 31059651).

 

Стартова ціна об’єкту приватизації – 165 900,00 гривень.

Онлайн-аукціон без умов з продажу об’єкта відбудеться 26 жовтня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме до 25 жовтня 2022 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/grupa-inventarnyh-ob-yektiv-u-skladi-bdivlya-kolyshnogo-dytyachogo-sadka-lit-a-a1-saraj-lit-b-saraj-lit-v-pogrib-lit-g-vorota-z-hvirtkoyu-1-ogorozha-2-3/

         3. Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації будівлі колишнього клубу загальною площею 199,2 кв.м.

 

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації будівлі колишнього клубу загальною площею 199,2 кв.м в с. Степове, Кременчуцького р-ну (Глобинського р-ну), Полтавської області.

Зазначений актив розташований за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н (Глобинський р-н), с. Степове, вул. Шкільна (Леніна), 3, та знаходиться на балансі Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (код ЄДРПОУ 31059651).

Стартова ціна об’єкту приватизації –  107 000,00 гривень.

Онлайн-аукціон без умов з продажу об’єкта відбудеться 26 жовтня 2022 року, прийом заявок для участі в аукціоні триватиме  до 25 жовтня  2022 року.

Детальна інформація про об’єкт:

на сайті: https://privatization.gov.ua/product/budivlya-kolyshnogo-klubu-zagalnoyu-ploshheyu-199-2-kv-m/   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень