20 жовтня 2022 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Дата: 21.10.2022 15:17

На засіданні виконкому внесено зміни до  Програми Розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки

Члени виконавчого комітету затвердили протокол від 20.10.2022 №6 місцевої комісії з питань формування  пропозицій щодо потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи,  придбання житла та приміщень для розвитку  сімейних та інших форм виховання, наближених  до сімейних, підтримку малих групових будинків  та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при виконавчому комітеті Глобинської міської ради.

У ході роботи  було внесено зміни і доповнення до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2022 рік та прийнято рішення про збільшення резервного фонду бюджету Глобинської міської територіальної громади.

Члени виконкому прийняли ряд  рішень про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Глобинської міської ради на баланс комунальних установ та затвердили акти прийому-передачі гуманітарної допомоги від благодійних організацій.

Було  затверджено проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту системи опалення гуртожитку.

Завдяки злагодженій роботі членів виконавчого комітету з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.