A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

До уваги агровиробників, зареєстрованих в системі ДАР

Дата: 27.10.2022 11:46
Кількість переглядів: 193

Фото без описуМінагрополітики затвердило перший перелік отримувачів в рамках Програми підтримки малих агровиробників на загальну суму понад 1,5 млрд грн – в рамках бюджетної підтримки Європейського Союзу. Незабаром виплати отримають 13 960 агровиробників.

Інформуємо отримувачів, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі (ДАР) за програмою надання державної підтримки на одиницю (1 га) оброблюваних сільськогосподарських угідь та за утримання корів, про необхідність укладання у найкоротші терміни Договорів з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств про надання бюджетних коштів.

Для того, щоб отримати кошти, агровиробник має ОБОВ’ЯЗКОВО підписати Договір з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств у своєму електронному кабінеті в системі ДАР.

Для підписання Договору необхідно зробити такі кроки:

1. Знайти Договір в історії Вашої Заявки, КНОПКА “Переглянути” у розділі “Мої заявки”. Також посилання на підписання Договору можна знайти у вкладці “Мої повідомлення” вашого особистого Кабінету в системі ДАР.

2. Натиснути “Підписати”, обрати “Електронний підпис” та накласти свій Кваліфікований електронний підпис, так само як Ви раніше підписували Заявку на допомогу.

Підписання Договору є необхідною умовою для отримання бюджетних коштів на рахунок.

Підписати Договір потрібно у термін до 28 жовтня 2022 року.

Дякуємо за співпрацю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень